Зимові свята на дива багаті. У Новій Каховці відбувся великий Різдвяний концерт (Фото, відео)

Для жителів Нової Каховки   казкові зимові свята впродовж багатьох років супроводжуються чудовою традицією – проведенням грандіозного  Різдвяного концерту.

Так було і нинішнього року. 14  січня у кінотеатрі «Юність» лунало багато різдвяних колядок, щедрівок, пісень, уривків із оперних арій, зачаровував спів церковних та дитячих хорів. Понад  двохгодинна концертна програма, творцями якої були і дорослі, і діти,  не залишила байдужим жодного.

До гостей та жителів міста з вітальними словами звернулися натхненники й головні організатори свята: єпископ Новокаховський та Генічеський Філарет і міський голова Володимир Коваленко.

«Саме Різдвяні свята нагадують нам, що ми маємо жити так, як люди Божі. Тоді усе буде по-іншому, –  наголосив владика. – Нехай народжений Христос береже і благословляє усіх нас!».

Яскравими та, як завжди, майстерними були виступи міських вокальних та хореографічних колективів, вихованців дитячої музичної школи, школи мистецтв, міського Палацу культури, а також гостей – юних вокалістів із сусіднього Берислава. Як і завжди,  усіх до глибини душі вразив виступ диякона Михайла Гнатюка.  Після двох  фантастичних творів його викликали «на біс».

Неймовірно проникливим і глибоко символічним був фінал концерту. Хор Андріївського кафедрального собору Нової Каховки та всі присутні виконали  духовний Гімн нашої Батьківщини – «Молитву за Україну» (музика Миколи Лисенка, слова Олександра Кониського).
https://www.youtube.com/watch?v=2iVhuL_7aJo&feature=youtu.be

Після завершення заходу  усі охоче фотографувалися біля чарівної ялинки, що прикрасила хол кінотеатру, вітали один одного зі святами та бажали щастя й злагоди у новому році. До вашої уваги наш фоторепортаж зі свята. Деталі читайте на шпальтах свіжого випуску газети «Нова Каховка».