Зимових свят кружляла заметіль…

Сьогодні, 22 грудня, у Новокаховській школі   №6 (директор Л. М. Гайсенюк) відбувся справжній новорічний вертеп, що підготували та провели разом з учнями 4 класів вчителі  Чумакова С. М., Ходаба Н. М. та педагог-організатор Ярема О.М.IMG_4462

Теплом, домашнім затишком, веселим настроєм зустріла школа гостей: міського голову Коваленка В.І., депутата Новокаховської міської ради, заслуженого діяча культури України Власенка В.Д., спеціаліста відділу освіти Лисенко Т.В., протоієрея храму Серафіма Саровського отця Миколая, голову профспілкового комітету ПАТ «ДМК Таврія» Чернобай І.В.

Чудові традиції Святвечора, щедрування, колядки і вечорниці були представлені учнями і вчителями, бо саме так проходять в Україні новорічні свята, відродили і згадали традиції і жартівливі святкові розваги, вірування у надприродні сили та молитви. Завітали сюди і колядники, й щедрувальники, і традиційно водили козу «ряжені», і як у справжній Переберії з’явився навіть «циган».

Зі щирим батьківським словом і найкращими побажаннями до присутніх у залі звернувся міський голова Володимир Коваленко. Він наголосив, що це свято подарувало йому радість та щирі емоції, а ще – навіяло спогади про власне дитинство. “Зв’язок поколінь існує, а традиції продовжуються.І це не може не вселяти надію на щасливе майбутнє. Дякую усім учням та вчителям, які шанують традиції, популяризують їх та відроджують!”, – підкреслив  міський голова.
IMG_4469 IMG_4474 IMG_4479 IMG_4502 IMG_4507 IMG_4512 IMG_4514 IMG_4525 IMG_4551 IMG_4566