Зірки Голлівуду у Новокаховській школі #3?

У Новокаховській ЗОШ #3 гостинно  відчинив свої двері для вихованців пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням “Веселка”. Цього року ідея табірної зміни-зірки. Отже, 14 днів діти перебуватимуть у Веселковому Голлівуді.

Веселковому Голлівуді п’ять кіностудій виборюватимуть номінацію “Кращої кіностудії Веселкового Голлівуду”. Дітлахи, кожен з яких відтепер перетворився на голлівудського героя, у творчій формі презентували свої загони. Ми познайомилися з кіностудіями  “Super star”, “Голлівудські зірки”, “Евродіти”,  “Юніор pictures” та “The shining stars”. Попереду у героїв захоплюючі тематичні голлівудські дні: гінес-шоу “Книга рекордів Веселкового Голлівуду”, бродвей-шоу “Сторінками улюблених мультфільмів”, стендап-шоу “Кращий комік Голлівуду”, веселі поїздки, екскурсії та багато інших цікавих пригод. Наприкінці табірної зміни кожна дитина отримає сертифікат зірки Веселкового Голлівуду.

-Педагогічний колектив школи впевнений, що така форма роботи як тематична ідея викликає у дітлахів стійкий інтерес до перебування у таборі, спонукає до активної участі у заходах, адже тут для кожного знайдеться заняття за інтересами, – зазначає заступник директора школи Галина Фірсова. – Також вихованці 1-4 загонів відвідуватимуть англомовну студію “Funny English”, a діти 5-го загону щодня перебуватимуть в англомовному оточенні, яке їм створюватимуть вчителі англійської мови. Для меломанів працюватиме вокальний гурток, а на  любителів декоративно-ужиткового мистецтва чекатимуть  майстер-класи від представників станції юних натуралістів. Отже, Веселковий Голлівуд у дії, процес становлення  зірок у повному розпалі. І попереду – найцікавіше!