Зіркове журі «Чорноморських ігор» вражене рівнем учасників фестивалю

У Скадовську тривають «Чорноморські ігри». У другий день фестивалю, на сцену вийшли фіналісти, які визначилися під час концерту ще в п’ятницю, повідомляє “Новий день”.

З півсотні учасників у наступний етап конкурсу вийшов 21 виконавець у семи вікових категоріях. Переможців обирало імените журі – народний артист України, співак і композитор Олександр Пономарьов, композитор, музичний продюсер Руслан Квінта, продюсер Олена Мозгова, директор музичної школи А+, викладач з вокалу Альона Савінова, генеральний директор «Хіт FM» Віталій Дроздов, генеральний продюсер каналу М1 Натела Чхартішвілі-Зацаринна, продюсер каналу М2 Роман Муха, голова журі – член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Валентин Коваль.


Журі традиційно сидить навпроти сцени, по ліву сторону від кабінки зі звуковиками. Судді демонструють гарний настрій, час від часу роблячи спільне селфі, а «золотий голос» України Олександр Пономарьов навіть приспівував на веселих піснях. Члени журі не приховують – приймати рішення щодо долі того чи іншого учасника їм дуже непросто, цьогоріч надзвичайно сильні конкурсанти. Тому, оцінюючи виступи, до уваги беруть вже професійні тонкощі, почасти не помітні пересічному глядачу.


-Ми дивимося не яку пісню дитина співає, а як з цією піснею вона справляється – технічно, енергетично, яка подача, чи розуміє виконавець про що співає. Інколи закриваєш очі і відчуваєш, наскільки дитина співає душею, при цьому на максимум використовуючи свої вокальні данні. А буває, що ну так вже гучно намагається співати, що аж сама собі шкодить, бо крик – це не спів, а лише емоції, — розповіла член журі, директор музичної школи А+, викладач з вокалу Альона Савінова.

Саме Альона Савінова свого часу привела до успіху Настю Каменських. У 17 років виконавиця виграла гран-прі «Чорноморських ігор». У руки київського викладача з вокалу вона потрапила у 12-річному віці, після хорового співу. На дитячому фестивалі дівчина виконала дорослу пісню італійською і спричинила фурор у журі. Між іншим, Настя й досі близько спілкується зі своїм педагогом, займаючись у музичній школі А+, адже артист постійно має підтримувати форму.

Марина Савченко