“Зіркові” студенти Новокаховського політеху

Нещодавно  видання “НК ONLINE” розповідало про Ірину Губіну, студентку політехнічного коледжу, яка отримує іменну стипендію Верховної Ради України. Навчається у цьому навчальному закладі ще один ну дуже талановитий юнак. За високі досягання в навчанні студенту четвертого курсу  Євгенію Карнуті призначено академічну стипендію Президента України на I семестр 2016-2017 н. р. dsc_0012

За словами викладачів коледжу, Євгеній навчається на спеціальності «Розробка програмного забезпечення». Він успішно поєднує навчальну діяльність з участю у наукових конференціях, предметних олімпіадах і творчих конкурсах. Нинішнього року  Євгеній виборов ІІІ місце на Всеукраїнський олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації України.

Він гідно представив  коледж і Нову Каховку в цілому  на  VІ Міжнародній конференції молодих науковців «Сучасні інформаційні технології 2016», яка відбулася а Одеському національному політехнічному університеті). Його програму по стандартизації та технічним вимірюванням деталей високо оцінило журі конференції.

Євгеній бере участь у роботі  Центру науково-технічної творчості студентів коледжу. Розроблені ним програмні продукти успішно використовуються у навчально-виховному процесі студентами всіх дев’яти спеціальностей коледжу.

“Ми вдячні педагогічному колективу ЗОШ №3, де Євгеній отримав глибокі знання з інформатики, – наголошує заступник директора з виховної роботи коледжу Степан Дячук. – Та база знань, яку він там отримав і продовжує вдосконалювати в НКПК дає йому змогу досягати високих рубежів в навчанні та впевнено робити перші кроки в науковій діяльності. Ми бажаємо Євгену подальших успіхів у навчанні та науковій роботі”.

Наше видання долучається до поздоровлень  і щиро бажає студентові  підкорення нових висот!  Так тримати, Євгенію!