Зліт юних аграріїв Херсонщини

8 листопада на базі Херсонського державного аграрного університету відбувся обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Нову Каховку представила команда Станції юних натуралістів  (в. о. директора Голованова Р.) на чолі з керівником Скрабуновою І.,  до складу  якої  увійшли вихованці гуртка “Основи біології”:  Марія Краснобородько, учениця 11 класу ЗОШ № 1  (директор Зуйко О.)  та  Анастасія Шевченко, учениця 8-Б класу ЗОШ № 6  ( директор Гайсенюк Л.).

У рамках зльоту школярі   взяли участь у виставці-презентації досягнень трудових аграрних об’єднань. Відвідувачі дуже цікавились та куштували нашу продукцію: виноград сорту “Молдова”, зимові груші, плоди зизифуса та хурми віргінської. На виставці були також представлені кореневі бульби батату, саджанці зизифуса та люфа (губка рослинна). Вихованці СЮН захистили дослідницьку роботу на тему: “Досвід вирощування морозостійких сортів винограду в Херсонскій області (деякі столові та технічні сорти)”. За підсумками зльоту команда Нової Каховки  посіла почесне ІІІ місце.

“Дуже важливо, щоб наші діти і наша молодь росли з усвідомленням того, що вони живуть на землі, яку повинні оберігати і всіляко доглядати за нею, докладали зусиль  для розвитку сільського господарства Херсонщини”, – підсумувала методист СЮН   І. Скрабунова.