Зліт юних аграріїв Херсонщини

11111

10 листопада на базі Херсонського державного аграрного університету відбувся обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.  Нову Каховку представила команда Станції юних натуралістів Новокаховської міської ради (директор Петрова Н.Р.) на чолі з керівником Головановою Р. Я., до якої  увійшли вихованці гуртка “Основи біології”: Афанасьєва Анастасія та Бойко Анастасія, учениці 9-А класу НКТЕЛ (директор Долецька Т. Є.).

У рамках зльоту учасники  взяли участь у виставці-презентації досягнень трудових аграрних об’єднань. Відвідувачі дуже цікавились та куштували нашу продукцію: ягоди горобини домашньої, плоди зизифуса та хурми віргінської.

Вихованці захистили дослідницьку роботу на тему: «Культивування горобини домашньої  в порівнянні  з горобиною звичайною в ґрунтово-кліматичному регіоні міста Нової Каховки».

За підсумками зльоту команда зайняла почесне ІІ місце.

Дуже важливо, щоб наші діти і наша молодь росли з усвідомленням того, що вони живуть на землі, яку повинні оберігати і всіляко доглядати за нею, докладали зусиль  для розвитку сільського господарства Херсонщини.

Виконавець: методист СЮН Голованова Р. Я.