Злодії вже грабують серед білого дня

З інтервалом у дві години до чергової частини Новокаховського відділу поліції надійшло два повідомлення від мешканців Таврійська та Корсунки про крадіжки особистого майна з приватних осель. 

Пов’язане зображенняТаке враження, що злодії знахабніли вкрай! Якщо раніше свої “темні справи” вони робили під покровом ночі, то зараз не соромляться це творити і серед білого дня.

За повідомленням мешканця Таврійська Володимира Л., його будинок злодюги “обчистили” близько 9-ї години ранку, шляхом віджиму металопластикового вікна. Винесли усе, що трапилось під руку: телевізор, фотоапарат, ноутбук, а ще й гроші, які лежали в шухляді.

Аналогічне пограбування відбулось і в селі Корсунка в помешкані Юрія П. в період від 8.00 до 12.00: віджим вікна, проникнення в будинок, а далі – бери, що хочеш.

У підсумку з обох помешкань злодії викрали тільки грошима близько 40 000 грн.

Зрозуміло, що коли в суспільстві немає довіри до банківської системи, гроші краще зберігати вдома. Але ж треба потурбуватися про їх захист від крадіїв. Можливо, в пригоді стане старий дідівський спосіб: все накопичене скласти в стікляну банку і закопати в городі. Тут важливо памятати про місце схрону, бо, боронь Боже, забудеш і вимушений будеш перекопувати город зайвий раз.

Зрозуміло, що це жарт, але ж Володимиру і Юрію не до жартів…