Змагання з кросу обласної Спартакіади школярів

_OhmKt3NyL4

16 жовтня 2015 року на стадіоні «Енергія» (директор Янко В.Б.),  відповідно до програми обласної Спартакіади серед  учнів загальноосвітніх навчальних  закладів,  при підтримці ДЮСШ  Новокаховської міської ради (директор Бойко П.А.) були проведені змагання з кросу. 

Дев’ятнадцять команд, що представляли міста: Нова Каховка, Херсон, Каховка, Гола Пристань та райони: Іванівський, Нижньосірогозький, Великолепетиський, Голопристанський, Чаплинський, Великоолександрівський, Каланчацький, Горностаївський, Бериславський, Новотроїцький, Нововоронцовський, Каховський, Цюрупинський, Генічеський та Скадовський змагались в дисциплінах з бігу на 500 м, 1000 м, 1500 м та 2000 м.

Команду м. Нова Каховка представляли 16 учнів під керівництвом тренера-викладача з легкої атлетики ДЮСШ відділу освіти Каратуна І.А. та вчителя фізичного виховання ЗОШ №1 Вашкура П.Я.

-26UipGN4YI

В особистому заліку вихованці спортивної школи досягли наступних результатів:

  • Горєлова Марія – І місце на дистанції 500 м серед дівчат 2001 р.н. і молодше з результатом 1,32 с.
  • Хісматуліна Яна – І місце на дистанції 1000 м серед дівчат 2001 р.н. та молодше з результатом 3,30 с.
  • Стрельченко Данііл – ІІІ місце на дистанції 1000 м серед юнаків 1999-2000 рр.н. з результатом 2,59 с.

За підсумками змагань І загальнокомандне місце виборола команда міста  Херсон, на ІІ місці – команда Великолепетиського району, ІІІ місце  посіла команда міста Нова Каховка.

EnVcx7w81KU EeNCN0se4iI 3o_uW1VP1BY

Вітаємо призерів з успішними результатами змагань!

Відділ освіти Новокаховської міської  ради висловлює подяку директору комунального підприємства «Спорт для всіх» Янку В.Б. за підготовку  спортивних споруд стадіону «Енергія» для проведення змагань.

Також висловлюється подяка позаштатному кореспонденту газети «Новини Ділові» Дяглєву В.В. за проведення фотозйомки змагань.