Змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів

Новокаховське управління податкової служби повідомляє, що Державною казначейською службою України (далі – Казначейство) на виконання п.3 постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 15 цифрових символів.

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснюватись Казначейством з 1 жовтня 2019 року. З цієї дати змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

Нові реквізити бюджетних рахунків буде розміщено на субсайті ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням http://kherson.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ з 30.09.2019 року.