Змії атакують відпочивальників на Херсонщині

На чорноморському узбережжі Херсонщини серпневим ажіотажем із прибуттям натовпів відпочивальників вочевидь незадоволені плазуни. І своє незадоволення вони виявляють дуже активно. Скажімо, у Скадовському районі області впродовж одного дня – два напади змій на курортників.

Так, у селищі Лазурному на території приватного пансіонату 50-річна приїжджа з міста Борисполя на Київщині так розслабилася під теплим сонечком, що не побачила, як у неї під ногами неквапно щось проповзає. І наступила…просто на степову гадюку. Котра не зволікала із помстою, блискавично уп’явшись неуважній жінці в ногу. Тепер залишок відпустки любителька моря та сонця проведе у лікарні.

На подвір’ї приватного пансіонату у самому Скадовську 29-річний чоловік з Кривого Рогу  також побачив змію. Та замість відійти подалі, нахилився, аби краще її роздивитися. А змія тим часом підстрибнула, наче на пружині (така агресія властива степовому удавчику), й вкусила занадто цікавого відпочивальника за палець на кисті лівої руки. Отрута в рану не потрапила, але чистити її все одно знадобилося, аби не розвинулося запалення, тож наслідки надмірної цікавості будуть постраждалому нагадуванням: не всі мешканці дикої природи хочуть, щоб з ними знайомилися. І по-своєму карають за нав’язливі спроби занадто тісного контакту з боку людини.

Сергій Яновський, Новий день