Знати права споживача варто змалечку

До Всесвітнього дня захисту прав споживачів в бібліотеці суспільно-політичної літератури при виконкомі відбулася зустріч учнів 10-го класу Новокаховської ЗОШ №3 з начальником інспекції у справах захисту прав споживачів Антоніною  Прокопенко.библ-1Антоніна Миколаївна розповідала учням про історію споживчого руху, про роботу інспекції у справах захисту прав споживачів та на конкретних прикладах показала, які права має споживач при купівлі різних товарів, на що необхідно звертати увагу, що покупець має право вимагати від продавця. Вона також нагадала, що треба бути особливо уважним, підписуючи будь-які документи. Адже ставлячи свій підпис, ви погоджуєтесь на ті умови, які вам пропонують.
По завершенню зустрічі Антоніна Прокопенко побажала учням вивчати права споживача, і якщо є сумніви на товар, який хочеш придбати, то краще звернутися до інспекції і проконсультуватися.
Начальник інспекції у справах захисту прав споживачів переконана, що володіти знаннями споживача слід вже у шкільному віці. библ.