Знати, щоб жити: молодь міста вшанувала пам’ять померлих від СНІДу

15 травня, учнівська та студентська молодь  Нової Каховки приєдналася до  проведення Всесвітнього дня вшанування пам’яті померлих від СНІДу.

Ініціативу провести свою, локальну акцію висунули студенти університету «Україна» Елєонора Скворцова та Ігор Білоус. Її  підтримали міський голова В. Коваленко  та відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і  спорту.  На площі біля кінотеатру «Юність»  молодь закликала до єднання заради свого майбутнього у боротьбі проти СНІДу. Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять померлих від цієї тяжкої недуги.

Як відзначають організатори, основна мета акції –  продемонструвати переконання молоді  у тому, що вони не стануть на дорогу смутку і пітьми, не загублять свого життя, а замість сумнівного задоволення від пияцтва та наркотиків оберуть радість здорового та щасливого життя. «Цінуйте  кожну мить, не марнуйте на шкідливі звички, злість, шкідливі заняття. Проживайте кожен день із радістю, з посмішками на обличчях, з теплом та любов’ ю в душі!», – говорили молоді містяни, учасники заходу.  Не оминули увагою акцію громадські організації: ГО «Добрий самарянин», Каховське відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом» (Р. Паршиков).

До проведення заходу також долучилися творчі колективи  міста: реп-дует Спліф і Коба, музичний гурт «Скотч», «Дети Фрейда», театр вогню «Хорс», бард Удав, виконавець Дасті, гурти «Ф’южн скай», «Новый город», «Інтолеранс», «Іnteresting».

P.S. Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту висловлює подяку за за підтримку у проведенні акції головному спонсору Руслану Паршикову, представнику Каховського відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», депутатам  міської ради О. Курдову,  А. Афанасьєву, В. Кубатку,  директору КП «Міський кінотеатр «Юність» Г. Гірній, фітнес-клубу «Актив», школі боксу «Данька».DSC_8953 DSC_8955 DSC_8956 DSC_8958 DSC_8959 DSC_8971 DSC_8974 DSC_9050