Знайомство зі зброєю

2 червня  студенти Новокаховького коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету побували на території місцевої військової частини проти-повітряної оборони. І не простоо побували, а отримали нагоду відчути себе справжніми військовими.

Безпосередньо на полігоні   понад 40 студентам-першокурсникам військові  нагадували заходи безпеки при поводженні зі зброєю, знайомили з будовою автомата, правилами заряджання та розряджання зброї, умовами виконання стрільб.  Майбутнім захисникам також розповіли про основні положення статуту ЗСУ. І, звісно ж, юнаків детально поінформували щодо надання першої медичної допомоги.

До проведення навчань долучився заступник міського голови Сергій Давидюк.

-Більшість юнаків зізналися, що бойову зброю бачили перший раз у житті. Мало-хто з них правильно тримав зброю. Але за відведений час школярі стали ближчими до військової служби, і вже ймовірно не боятимуться йти до війська. Тому такі навчання для молодих хлопців дуже важливі. Це невід’ємний елемент патріотичного виховання.  Думаю, що  подібну практику  спільно з військовими ми будемо продовжувати і надалі.