Знайомтесь, новий прокурор Нової Каховки

Представив його підлеглим Сергій Ромась, прокурор Херсонської області сьогодні, 15 грудня.IMG_3628«Усі ви пройшли складний етап відбору, аби стати повноцінними працівниками оновленої прокуратури. – зазначив він. –  Такий же шлях подолав і новопризначений керівник Новокаховської прокуратури Олександр Король. IMG_3633Тож ми розраховуємо на ваше сумлінне виконання обов’язків. Зичу плідної роботи, схвальних відгуків, перш за все – від пересічних громадян.  Бажаю, аби ви як справжні професіонали, були взірцем для колег з інших районів та областей».

Новий очільник у царині  своєї професійної діяльності  людина не нова. У прокуратурі працює з 1997 року. Пройшов фактично всі щаблі прокурорської діяльності. Працював в апараті прокуратури Херсонської області, прокурором Чаплинського району, Великолепетиським міжрайонним.  Остання посада, яку обіймав до нинішнього призначення – прокурор Каланчацького району.

Привітати новопризначеного керівника  також завітали міський голова Володимир Коваленко, начальник Новокаховської ОДПІ Галина Серебрянська, начальник Новокаховського відділу поліції Віталій Немерець та інші.

«Нова Каховка – особливе місто. Громадяни прагнуть, аби в місті панував спокій, закон і порядок, – підкреслив мер. –  Тож сподіваюся шляхом співпраці, не заходячи на поле діяльності один одного, нам вдасться цього досягти».

IMG_3629 IMG_20151215_114426