ЗНО: реєстрація розпочалася

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалася 3 лютого і триватиме до 24 березня 2020 року.

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно :

  1. Створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується з використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА».
  2. Підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).
  3. Отримати від регіонального центру Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 17 березня 2020 року.

У Новій Каховці діє пункт реєстрації для випускників минулих років, розміщений у відділі освіти. Відповідальна особа за проведення ЗНО в окрузі Наталя Володимирівна Будняк (т. 4-24-04).

Зареєструватися на ЗНО-2020 можна самостійно або звернувшись до відділу освіти (вул.Історична, 5, каб. 21) щовівторка і щоп’ятниці з 10.00 до 15.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00).