Схема привласнення державних коштів у Каховській районній лікарні

wneski_004_650x4105a045f739bd38Біля 75 тисяч гривень привласнили на “благодійний фонд” чиновники Каховської ЦРЛ у 2017 році. Про це пише Олександр Рудоманов на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, журналіст повідомив: “За державні кошти в поліклініку було закуплено рентген-плівку. Разом з тим, пацієнтів змушували писати розписки на “благодійні внески” у розмірі 50 гривень або ж йти купувати в сусідню аптеку.

На жаль, місцеві чиновники роблять упор на другу схему, забувши про першу схему. Адже у другій схемі, скоріш за все було замішане вище керівництво лікарні. Сподіваюся, що від Андрія Гордєєва вкотре буде дієва реакція, і службове розслідування знайде винних осіб і в цій схемі.

Працівники поліції розслідують першу схему за ст. 190 ч.2.

Як бачимо по вересень було витрачено 1500 рентген-плівки, що помножено на 50 гривень, становить близько 75000 грн.”

Пан Рудоманов повідомив, що зараз по 214 ст. КПК написана заява про вчинення злочину від Андрія Іллєнка до Головного управління Національної поліції в Херсонській області та Каховської Місцевої Прокуратури. Він також закликав звернути увагу на цю подію прокурора області Віталія Тригубенка.

“Вкотре звертаютюся до очільників на місцях Андрій Дяченко Валерій Салтиков Тетяна Тертична – чому немає жодної публічної позиції від вас?” – написав активіст.

Згодом він також зазначив, що у Андрія Дяченка та Валерія Салтикова немає важелів впливу, але публічну позицію щодо корупції все одно хотілося б почути.

Журналіст також написав: “Окремо від себе хочу зазначити. Що така банальна побутова корупція, до якої всі звикли – може стати заробітком для головних лікарів та завідуючих відділеннях у великих та особливих великих розмірів.

Про самі побори в лікарні можете прочитати тут:
https://dozorro.org/blog/blagodijni-shemi-likarni-kahovki“.