Золотий дубль новокаховських пляжників на кубку області

5-6 серпня на спортивному комплексі з пляжних видів спорту ДЮСШ Новокаховської міської ради відбувався  кубок Херсонської області з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат 2002 року народження і молодших.

У змаганнях взяли  участь 12 команд юнаків та 14 команд дівчат з Херсона, Нової Каховки, Олешківського та Голопристанського районів.

Нову Каховку представляли вихованці ДЮСШ відділу освіти  (начальник відділу О. Якубова, директор спортивної школи П. Бойко) у складі: Бойко Олександр, Бойко Євгеній, Дегтяр Денис, Бойко Михайло, Безрукавий Ярослав, Щербинський Дмитро, Костючик Владислав, Ревенок Данило, Курбачов Богдан, Усаніна Катерина, Вереша Вікторія, Білик Єлизавета, Жукова Христина, Бойко Анна, Литвинова Валерія та Літвінова Дар’я.

Найкращий результат серед наших юнаків показали  Олександр та Євгеній Бойки. До речі, брати   грали  не в парі. Олександр виступав з Бубликом Олексієм з міста Прилуки Чернігівської області, а Євгеній – з Крамаренко Данилом з  Херсона.

Бойко Олександр та Бублик Олексій протягом двох ігрових днів здолали команди Бричка/Заворотній, Дудченко/Дзюба, у півфіналі обіграли пляжників Ніколайцев/Джуль, а в фінальній грі з рахунком 2:0 перемогли команду Бойко/Крамаренко, тим самим виборовши звання володарів Кубку області.

Бойко Євгеній з Крамаренко Данилом протягом змагань здолали команди Іванков/Лєнь, Ніколайцев/Джуль, в півфінальній грі обіграли пару Дудченко/Дзюба, а в фіналі змагань зазнали поразки від Бойка Олександра та Бублика Олексія.

Серед команд дівчат найкращий результат показала пара Усаніна Катерина та Вереша Вікторія, які без особливих проблем обіграли новокаховський дует Литвинова/Літвінова, пляжниць з Голопристанського  району Заблоцька/Воскобойник та Міщенко/Заблоцька. А в фіналі, який був дуже видовищним, наші дівчата з рахунком 2:0 здолали  представниць міста Херсон – сестер Сопочевих.

За підсумками змагань серед команд юнаків бронзовими призерами стали Ніколайцев Олексій та Джуль Микола (Олешківський район), срібло вибороли Бойко Євгеній (Нова Каховка) та Крамаренко Данило (Херсон), а володарями кубку області стали Бойко Олександр ( Нова Каховка)  та Бублик Олексій (Прилуки).

Серед команд дівчат ІІІ місце посіла пара Голопристанського району Міщенко/Заблоцька, ІІ місце вибороли сестри Сопочеви з міста Херсон, а переможницями стали Катерина Усаніна та Вікторія Вереша.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Вітаємо наших вихованців та їх тренерів Петра Анатолійовича та Галину Михайлівну Бойків з вдалим виступом та бажаємо їм успіхів на фінальних турах чемпіонату України, які  проходитимуть 10-13 серпня та 17-20 серпня у нашому місті.

 Н. Меркотан, заступник директора з навчально-тренувальної роботи