Золотий дубль новокаховських пляжників

23-24 серпня у Новый Каховцы, на міському пляжі, відбулась відкрита пе-ршість з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат 2001 р.н. і молодше. Змагання проходили за підтримки відділу у справах сімї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради і були присвячені 24 річниці Дня незалежності України. Організатором спортивного свята стала ДЮСШ Новокаховської міської ради (директор П.А. Бойко).jWacrYeo_7M У першості взяли участь 8 команд юнаків та 8 команд дівчат. Слід зазначи-ти, що бажаючих приїхати до Нової Каховки було набагато більше, але на міському пляжі лише один майданчик, який не обладнаний ні для тренувань, ні для про-ведення змагань високого рівня. Адже для того, щоб провести турнір навіть для восьми команд, необхідно зіграти 14 ігор за день, а тим командам, які потрапили до фіналу доведеться зіграти по 4-5 ігор, а це дуже велике навантаження на грав-ців. (У Херсоні, наприклад, в Гідропарку чотири майданчики, на яких щороку про-водяться і обласні і всеукраїнські змагання). Тому дуже хочеться, щоб і в Новій Ка-ховці збудували комплекс для пляжних видів спорту, адже бажаючих займатись щороку стає все більше і більше.
Отже організаторам довелося добре попрацювати, щоб провести змагання на високому рівні і для цього були створені всі умови – як для гравців, так і вбо-лівальників, яких було чимало.
До Нової Каховки приїхали найсильніші команди області з Херсона та Цюрупинського району. Серед юнаків Нову Каховку представляли чотири коман-ди. Але до четвірки найкращих дійшли лише дві з них, які за результатами попере-дніх ігор зустрілися між собою в півфіналі. Гра завершилась дуже швидко, Ковтун Ігор та Щербинський Дмитро практично без боротьби програли більш досвідченим братам Бойко. Інший півфінал розіграли команди з с. Виноградове. У грі за третє місце зустрілися Новокаховчани та Виноградівці. Всі очікували цю гру і тренери і батьки, які прийшли підтримати своїх дітей та і самі гравці прагнули нарешті взяти реванш за попередні програші на обласних змаганнях, але не судилося, Дмитру та Ігорю вдалося виграти лише одну партію. Перемогу святкували Джуль Микола та Ніколайцев Олексій.
І, нарешті, довгоочікуваний фінал, в якому зійшлися також Новокаховчани і Виноградівці. На цей поєдинок чекали всі вболівальники, яких на той момент стало значно більше, ніж зранку і не дарма. Гра стала окрасою всіх змагань: зустрічалися давні суперники – брати Олександр та Євгеній Бойко і Кравченко Денис і Гузенко Микита. Ці пари вже неодноразово зустрічалися на волейбольному майданчику й перемога була за новокаховчанами. Тож у кожного була своя мотивація. У першій партії відразу повели наші хлопці, і з невеликою перевагою впевнено довели її до перемоги. А основні події розвивалися в другій партії. Було багато довгих розіграшів, гарні нападаючі та обманні удари, карколомні падіння, як з однієї так і з іншої сторони, Виноградівці не хотіли поступатися і вирвали кінцівку на свою користь. Але це не засмутило наших хлопців, а навпаки – тільки розлютило, та і, мабуть, слова тренера, сказані в перерві, переконливо подіяли на братів. Тож з першої подачі Олександр, наче з катапульти, запускав м’яч в суперників вибиваючи їх з прийому. Хлопці стали грати розкуто, в своє задоволення, і легко довели партію до перемоги.
Отже, переможцями стали Олександр та Євгеній Бойки з Нової Каховки, на другому місці Кравченко Денис та Гузенко Микита, на третьому – Джуль Микола та Ніколайцев Олексій обоє пари з с. Виноградове. Слід відмітити, що в Новій Каховці підростає талановита молодь, хлопці яким лише по 10-11 років це Ковтун Ігор, Щербинський Дмитро, Новохацький Олександр, Дегтяр Денис, Гребенюк Петро, а відкриттям турніру став Бойко Михайло якому лише 6 років, але глядачі були в захваті від його гри.
У змаганнях дівчат взяли участь по одній команді з Херсона та Брилівки і по три команди з Нової Каховки та Виноградового. Порівняно з хлопцями, рівень команд дівчат був дещо нижчий, тому всі цікаві і напружені ігри розпочалися з пів-фіналів. У першому півфіналі зійшлися команди з Херсона та Виноградового. Фа-воритами гри були Херсонці, що вони і довели перемігши з рахунком 2:0. А от в другому півфіналі зустрілися дві команди з Нової Каховки. Густілова Тамара та Ку-лік Валерія (які вдругому колі поступилися Херсонцям) і Глазун Олена та Усаніна Катерина. Гра виявилась дуже видовищною і напруженою. Гравці кожної з команд вийшли на гру з великою мотивацією перемогти, щоб у фіналі поквитатися з Херсонцями, які нещодавно в Херсоні не пустили до фіналу саме Глазун і Усаніну. Кожен з гравців викладався на повну і віддали дуже багато сил, але з рахунком 2:1 перемогли молодші за віком Глазун і Усаніна. Зовсім мало не вистачило Густіло-вій та Кулик, щоб зайняти третє місце, мабуть, дуже багато сил затратили в півфіналі і поступилися з рахунком 1:2 команді з с. Виноградове. Але всі очікували фіналу, адже в цьому сезоні ці команди уже зустрічалися двічі і рахунок був нічийним 1:1. Перша партія пройшла під диктовку херсонок, помітно було, що наші дівчата витратили багато сил у півфіналі, тому суперниці, не без зусиль, але довели партію до перемоги. А от в другій партії все радикально змінилось, чи то не приємні слова, які були сказані в перерві тренером, чи то в дівчат відкрилося друге дихання, але Катерина з Оленою просто розгромили своїх суперниць з рахунком 21:9. Кульмінація матчу відбулася в третій партії. Наші суперниці вели в рахунку майже усю партію, нам постійно доводилось наздоганяти, але завдяки потужним подачам наших дівчат в кінцівці партії вдалося вийти вперед 15:14, ще одна подача Олени і здають нерви у гравця Херсонської команди, яка б’є м’яч в аут. Отже така очікувана перемога і перше місце за Глазун Оленою та Усаніною Катериною, на другому Кузиченко Анастасія та Сопочева Світлана з Херсона, треті Котляр Аліна та Шматенко Тетяна з с. Виноградове.
Таким чином, дводенні змагання завершились ЗОЛОТИМ дублем Новока-ховчан як подарунок своєму рідному місту, тренерам, батькам та всім вболіваль-никам до свята, як яскравий підсумок тієї щоденної виснажливої праці протягом всього літа дітей та їх тренерів Бойко Петра та Бойко Галини. Усі призери були нагороджені грамотами та медалями відділу у справах сімї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради, а в перервах між іграми організатори змагань пригощали всіх учасників смачними кавунами.
Велика подяка всім хто був причетний до організації та проведення такого яскравого незабутнього спортивного свята!
На наших пляжників очікують завершальні змагання літнього сезону – це відкритий Кубок м. Київ, який пройде з 11 по 13 вересня 2015 року, тож побажаємо їм удачі!P8230738vbWXJA0ApSYtdg6mbm1O7Y yg_Gv8QHKto