Золотий дубль новокаховських волейболістів

4 квітня у Новій Каховці, в спортивних залах «Будівельник» та ЗОШ №1 проходили фінальні змагання з волейболу обласної спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2016-2017 навчальному році.

У змаганнях взяли участь по 6 команд юнаків та дівчат з міст Нова Каховка, Каховка, Херсон, Голопристанського, Великоолександрівського, Новотроїцького, Нововоронцовського, Генічеського та Скадовського районів. Нову Каховку представляли вихованці ДЮСШ Новокаховської міської ради (начальник відділу освіти О. Якубова, директор спортивної школи П. Бойко).

Забігаючи наперед варто відзначити  злагоджену роботу тренерів-викладачів відділення волейболу у складі: П. Бойка, Г. Бойко, О. Носаньової та Н. Меркотан, які спрацювали на відмінно.

За попереднім жеребкуванням всі команди були розподілені на 2 групи.

Наші юнаки, обігравши в групі команди Скадовського та Нововоронцовського районів з однаковим рахунком 2:0, забезпечили собі участь у фіналі змагань, де зустрілися з командою міста Херсон, яку в підсумку впевненно обіграли з рахунком 3:0.

Дівчата Нової Каховки, обігравши в групі команди Великоолександрівського та Новотроїцького районів з однаковим рахунком 2:0, також вийшли до фіналу. У грі за І місце наші вихованки теж зустрілися з командою міста Херсон, яку  обіграли з рахунком 3:0 в напруженій грі, як фізично так і емоційно.

За підсумками змагань серед команд юнаків третє місце посіла команда Нововоронцовського району, друге вибороли юнаки з Херсона, а переможцями стали новокаховчани.

Серед дівчат на третій сходинці команда Голопристанського району, друге виборола херсонська команда, а перемогу святкували також новокаховчанки.

Переможці та призери були нагороджені грамотами Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН. Вітаємо наших волейболістів та їхніх  тренерів із золотим дублем!

Після  змагань тренери-викладачі організували солодкий стіл для вихованців  ДЮСШ. Це невеличка подяка за їхню щоденну наполегливу працю і самовідданість.

Організатори висловлюють вдячність директору ЗОШ №1 Олені Зуйко та вчителю фізичної культури Петру Вашкуру за допомогу в проведенні змагань і надзвичайно гостинний прийом команд. Також адміністрація ДЮСШ висловлює подяку Володимиру Дяглєву за проведення фото- та відеозйомки змагань.