Золото в біатлоні й бронза в командному сноуборд-кросі – Україна здобуває перші медалі на Юнацьких Олімпійських Іграх

Вчора, 15 лютого, у біатлонній гонці переслідування в рамках ІІ зимових Юнацьких Олімпійських Ігор у Ліллехаммері українка Христина Дмитренко здобула перемогу. Про це повідомляє прес-служба НОК України та Олімпійської команди.

Новоспечена чемпіонка ІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор з біатлону у гонці переслідування Христина Дмитренко одразу після фінішу зі сльозами щастя на очах поділилася своїми емоціями з прес-службою НОК України.

«Я не одразу зрозуміла, що перемогла! Повірила в свій успіх тільки коли вже була на фінішній прямій», – каже Христина.

«На першому вогневому рубежі зробила два промахи, але, мабуть, саме вони загартували мене й на наступних рубежах я не робила помилок», ділиться новоспечена чемпіонка.

«Я дуже хотіла вибороти медаль. Вчорашнє четверте місце в спринті дало мені великий поштовх для сьогоднішньої перемоги! Хотіла довести всім та насамперед собі, що здатна на більше. Я безмежно щаслива!», – додає наша чемпіонка.

Сьогодні ж українська спортсменка Дарина Кириченко у команді з представниками Швеції Веронікою Едебо та Давидом Мобергом і спортсменом з Болгарії Валентином Міладіновим у змаганнях з командного сноуборд-кросу посіла 3 місце.

Нагадаємо, II Зимові Юнацькі Олімпійські Ігри розпочалися 12 лютого в норвезькому Ліллехамері. Україну на змаганнях представляють 23 атлети, які змагаються у 9 видах спорту: біатлон, лижне двоборство, фігурне катання, санний спорт, стрибки на лижах з трампліну, лижні гонки, гірськолижний спорт, скелетон, сноубординг.