«Зоопарки – добро чи зло?». Веб-квест у новокаховській гімназії

Перед сучасною освітою стоїть завдання пошуку нових видів і форм організації навчальної діяльності. Навчання повинно бути розвиваючим  з метою розвитку самостійного критичного і творчого мислення учнів.

Веб-квест – це формат уроку з орієнтацією на розвиток пізнавальної, дослідницької діяльності учнів, на якому основна частина інформації добувається через ресурси Інтернету. Ця технологія перетворює інформаційні технології на універсальний інструмент. На цю тему в гімназії нещодавно була проведена педагогічна рада.

 На основі рішення цієї педради вчитель англійської мови Ганна Тітарєва  провела урок у технології веб – квесту  на тему «Зоопарки – добро чи зло?». Клас було поділено на 2 групи – прихильників зоопарків та їх опонентів. Учні в групах висловлювали свою думку, висували аргументи на захист зоопарків чи їх засудження. Як підсумок уроку, кожна група повинна була захистити свій проект. І з цим завданням учні впоралися досить вдало.

Таким чином викладачі вчергове переконалися:   творчі, нестандартні форми уроку сприяють активізації мислення учнів, пробуджують у них жагу до знань та дослідницької діяльності.  Окрім того, на уроках англійської мови сприяють кращому оволодінню усним мовленням.

                                                                        М. Самохіна, заступник директора   з виховної роботи