ЗОШ №4 запрошує  майбутніх першокласників

1409561517_dsc6893Щороку у вересні тисячі дівчаток і хлопчиків шестирічного віку розпочинають свій шлях до школи… Шкільне дитинство від самого початку вимагає від дитини іншої позиції – вона стає школярем, учнем. Це – її перша соціальна роль. Початок навчання дитини у 1-му класі – це дуже відповідальний і досить складний період у житті дитини та її батьків. Безумовно, легше пристосуватись до тих змін у житті, які пов’язані з початком навчання у школі і успішніше себе реалізувати зможе та дитина, яка готова до шкільного навчання.

Наша школа активно готується до нового навчального року.

25 лютого о 1700 год. в кабінеті №110 (І поверх) будуть проведені організаційно-адаптивні батьківські збори для батьків майбутніх першокласників. У ході зборів будуть  розглянуті питання щодо адаптації першокласників до школи та особливості організації навчально-виховної діяльності учнів першого класу.

Водночас повідомляємо, що 27 лютого, в суботу, о 1000 год. в кабінеті №110 буде проведено перше заняття з майбутніми першокласниками. У подальшому протягом березня-квітня класний керівник разом зі шкільним психологом проведуть цикл занять, що сприятимуть адаптації дітей до шкільних умов.

Ласкаво просимо до школи!

Чекаємо на Вас!

 

Адміністрація ЗОШ №4