Зовнішнє освітлення міста

Комунальним підприємством «НК Екосервіс» продовжуються планові роботи щодо поліпшення системи зовнішнього освітлення нашого міста. Кількість світлових точок збільшується, а значить в темну пору місто стає світлішим та безпечнішим. Вже проведені роботи на вулиці Гагаріна (від вулиці Першотравневої, вздовж будинку №4 до вул.Затишної), встановлено 7 опор освітлення із сучасними світлодіодними ліхтарями потужністю 50 Вт. Довжина зазначеної лінії біля 170 метрів.

Ведуться роботи на вулиці Французькій (від вул.Першотравневої до вул.Заводської), встановлено 8 опор з новими ліхтарями, замінено 9 застарілих світлових точок. Довжина лінії 415 метрів.

На території, прилеглій до новенької будівлі Центру надання адміністративних послуг (з боку кінотеатру «Юність» до магазину «Галант», з боку гімназії та будівлі АТ «Укртелеком»), також ведуться електромонтажні роботи, планується встановити 10 опор та 17 ліхтарів, з них 7 на існуючих стовпах. Довжина лінії 370 метрів.

22 листопада розпочато електромонтажні роботи на вул.Ентузіастів. На зазначеній території можливість проведення робіт регламентована вільним доступом до лінії, який можливий виключно по понеділках, коли не працює міський ринок.

У подальшому заплановано реконструкцію вуличного освітлення на вул.Затишній, довжина лінії біля 600 метрів (буде встановлено 16 опор). На черзі також оновлення лінії на вул.Торговій (від вул.Ентузіастів до просп.Дніпровського): заміна кронштейнів, кабелів, вуличних світильників.

Незважаючи на непрості часи, комунальне підприємство «НК Екосервіс» намагається покращити благоустрій міста, зробити його зрічнішим та затишнішим.