Успіх зразкового ансамблю танцю «Ручеек» у «MEGAPOLISI»

15056422_11

13 листопада колектив Зразкового ансамблю танцю «Ручеек» міського Палацу культури на чолі з керівником Мариною Ющенко відвідали та підкорили місто Харків, а саме Міжнародний танцювальний фестиваль- конкурс «Megapolis» , який є одним з найкращих фестивалів в СНД. 

Фестиваль  об’єднує безліч танцювальних напрямків і збирає більше 5000 танцюристів з різними рівнями підготовки в різних номінаціях і категоріях.

ЗАТ «Ручеек» за композицію «Джаз-клас» , вікова категорія 8-12 років, здобув ІІІ місце.

А чудовий номер «Легенда про Данко» переміг– І місце у віковій категорії від 13 років.

Колектив відвідав серію безкоштовних майстер-класів з постановчої роботи і основам різних танцювальних напрямків для танцюристів і викладачів, що є візитною карткою фестивалю. Завдання організаторів – показати принципово іншу модель проведення фестивалів, де колективи змагаються і паралельно можуть отримати безцінний багаж знань і позитивних емоцій. Чітка організація і доступність участі у фестивалі – головні складові «Megapolis».

Традиційно фестиваль проходить 2 рази на рік – навесні та восени. C 2015 року «Megapolis» проводиться в двох країнах – Україні (м.Харків) та Росія (г. Белгород).

В якості спеціального гостя був  запрошений Егор Тітаренко (г. Белгород) – творець команди «The First Crew», Переможець World Of Dance Germany (Берлін, 2015), “Move Forward Dance Contest” (Москва, 2016), презентер майстер -класів в Україні і Росії, професійний танцюрист в стилі Хіп-Хоп, хореограф. Його постановки наділені особливим шармом, здоровим глуздом і неповторною хореографією, властивою тільки його команді. Він провів  безкоштовний майстер-клас з хіп-хопу для учасників Мегаполіса!

Для керівників колективів була проведена лекція від Оксана Худякової,  керівника харківського театру танцю «Асорті» , на  психологічну тему «Делегування керівництва в танцювальному колективі».

За словами керівника Марини Ющенко, подорож була досить плідною та насиченою цікавими пригодами, екскурсіями.

Колектив Новокаховського Палацу культури та керівник ЗАТ «Ручеек» Марина Ющенко висловлюють подяку організаторам фестивалю за високий рівень організації та проведення фестивалю, а також за гостинний прийом.