Зубко пообіцяв, що сміття зі Львова почнуть вивозити

Вчора, 21 червня, у Львові під головуванням віце-прем’єр-міністра України- міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Генадія Зубка відбулася нарада щодо впорядкування питань поводження з твердими побутовими відходами, повідомляє tvoemisto.tv.

Він закликав мера Львова активніше зустрічатися з місцевими громадами для реалізації меморандуму, підписаного два місяці тому. «Завтра ми почнемо вивозити сміття зі Львова. Є розуміння обсягів і потреби в транспорті – це приблизно 600 рейсів треба зробити. Куди їхати – це потрібно відпрацювати « — сказав Геннадій Зубко. За його словами, він не хоче обговорювати такі питання в прямому ефірі, бо одразу ж в цих місцевостях захочуть заблокувати.

Водночас голова ЛОДА Олег Синютка заявив, що для вивозу накопиченого сміття зі Львова треба буде щонайменше два тижні.

При цьому чиновники називали різні дані про обсяги відходів, які зараз зберігаються на території Львова – Геннадій Зубко назвав цифру в понад п’ять тисяч тон, натомість Андрій Садовий – понад 11 тисяч тон.

Також Геннадій Зубко сказав, що питання вивозу сміття зі Львова стане предметом розгляду державної комісії з питань надзвичайних ситуацій, де будуть напрацьовані механізми для розв’язання проблеми.

Віце-прем’єр закликав міського голову активніше виїжджати в міста області та переконувати громади, щоби вони погоджувалися на прийом сміття зі Львова в рамках меморандуму, підписаного  в кінці квітня цього року.

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий заявив журналістам, що сьогоднішнє засідання комісії не виправдало його сподівань.

«Я очікував почути, куди вивозити сміття, але так і не почув» — наголосив він. За словами Садового, він не побачив жодних документів за результатами засідання.

«Може після сьогоднішнього шоу ми отримаємо якісь документи… Можливо, готують шоу з машинами МНС, які забирають сміття» –  припустив міський голова Львова.

«Я очікував почути, куди вивозити сміття, але так і не почув» – наголосив він. За словами Садового, він не побачив жодних документів за результатами засідання.

«Може після сьогоднішнього шоу ми отримаємо якісь документи… Можливо, готують шоу з машинами МНС, які забирають сміття» — припустив міський голова Львова.