Зухвалий злочинець намагався отримати в сервісному центрі МВС водійське посвідчення

Засуджений до позбавлення волі злочинець, який переховувався від поліції, намагався отримати посвідчення водія в територіальному сервісному центрі МВС 6542 смт. Велика Олександрівка.

До ТСЦ звернувся 26-річний мешканець Великоолександрівського району для заміни посвідчення водія у зв’язку зі зміною прізвища. Відвідувач пояснив, що вирішив узяти собі прізвище дружини, і вже отримав новий паспорт, тож тепер хотів замінити й водійський документ.

Під час перевірки відомостей про громадянина за інформаційними базами даних з’ясувалося, що молодик розшукується правоохоронцями як засуджений до покарання у вигляді позбавлення волі, що ухиляється від виконання вироку суду. Вказана особа обвинувачується у незаконному триманні під вартою або викраденні людини, скоєнні незаконного заволодіння транспортним засобом та грабежу. Злочинець, до якого судом було обрано запобіжний захід – тримання під вартою, перебував у державному розшуку з грудня минулого року.

Про виявлений факт було повідомлено до поліції. Та засудженому, який ймовірно відчув для себе небезпеку, вдалося зникнути у невідомому напрямку. Працівники територіального сервісного центру МВС додатково повідомили правоохоронцям марку, колір автомобіля, на якому зник втікач, та те, що державні номерні знаки його транспортного засобу належать до іншого регіону.

Вже через добу працівники поліції злочинця затримали.