Зустріч Джастіна Трюдо та Петра Порошенка: Прем’єр Канади відвідає Україну та продовжить тиск на Москву

У рамках 21-ї Всесвітньої Конференціїї ООН з питань клімату, яка проходить в Парижі, Президент України зустрівся з Прем’єр-міністром Канади. Про це політики повідомили на своїх офіційних сторінках у соціальних мережах.

Зокрема, Петро Порошенко зазначив: “З Прем’єр-міністром Канади Justin Trudeau обговорили перспективи поглиблення особливого партнерства між нашими державами. Джастін Трюдо запевнив мене у повній підтримці народу України в боротьбі за відстоювання незалежності, суверенітету та територіальної цілісності, а також наголосив на подальшій готовності Канади здійснювати тиск на Москву.

У свою чергу Джастін Трюдо зауважив: “Дуже приємно бачити Президента України Порошенка сьогодні. Ми знову підтвердили сильні зв’язки між нашими двома державами.”

Нагадаємо, nk-online.tv вже писав про те, що понад 10 етнічних українців пройшли в Парламент Канади. Пізніше стало відомо, що двоє українок – Христя Фріланд та Меріенн Міхичук – зайняли в новому Уряді Канади міністерські посади. Відтак пані Фріланд очолила міністерство міжнародної торгівлі, а пані Міхичук стала міністром праці.
Також у своєму зверненні з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо повідомив: “Сьогодні ми разом з українцями засуджуємо історичний злочин, здійснений проти них, і підтримуємо їхні одвічні права на самовизначення, свободу та демократію.”