Зустріч ліцеїстів з очільником Нової Каховки

18 травня найстаріший навчальний  заклад міста – Новокаховський професійний електротехнічний ліцей (директор О. Карпенкова) радо зустрічав міського голову Володимира Коваленко.Зустріч відбулася в форматі години спілкування з нагоди Дня Європи. Ліцеїсти спілкувалися, ставили питання меру. Мова йшла і про моральні та духовні цінності людини, зокрема й молоді яка здобуває професію і освіту в ліцеї.  Міський голова наголосив, що майбутнє країни в руках нинішнього покоління, на яке і він, і всі старші люди  покладають великі сподівання.  «І тільки підтримуючи та розуміючи один одного, ми зможемо зробити Україну дійсно європейською успішною державою», – наголосив Володимир Іванович.

Святково одягнені в національне вбрання з нагоди Дня вишиванки  керівник навчального закладу Олександра Василівна Карпенкова та ліцеїсти  подякували Володимиру Івановичу за цікаву зустріч і пригостили  гостя традиційним українським короваєм.

«Певно, що у  кожного з присутніх залишилося в душі зерно духовності, віри та сутності високих моральних цінностей посіяне старшим поколінням у особі голови нашого міста»,- підсумували викладачі ліцею.