Зустріч-подяка в юнацькій бібліотеці Нової Каховки

В День Збройних сил України  відбулася зустріч-подяка  в Новокаховській юнацькій бібліотеці. В читальному залі за чашкою кави або чаю зібралися творча молодь з літературно – музичного клубу «Натхнення». 

Провідний бібліотекар Марія Федотова підготувала книжкову полицю  «Ми прагнемо миру» з  книжок сучасної історії, що надійшли до бібліотеки за державною програмою «Українська книга». Розповіла про свято Збройних сил України, продемонструвала ролики з Інтернету про людей чесних, мужніх,  сильних  та відважних  – що склали присягу в рядах Збройних сил України і  готові стати на захист своєї Батьківщини.

Молодь захоплено слухала  студента НВПУ, майбутнього майстра-будівельника  Івана  Середу – військовослужбовця, танкіста, який брав участь в АТО під Донецьким аеропортом, має поранення. До війни Іван закінчив Херсонське музичне училище, духове відділення, майстерно володіє флейтою – здивував нас  виконанням «Гімну України», творів світової класики.

Поетеса Світлана Григоренко  читала  патріотичну авторську поезію.  Молодші члени клубу розповіли про свої  вподобання – Михайло Міщенко, студент НКПТ, майбутній ремонтник комп’ютерної апаратури,  захоплюється малюванням, моделюванням, скейтбордінгом. Михайло зі своїми товаришами мріє про скейтпарк у нашому місті, вдало знімає кліпи про свої захоплення і демонструє друзям.

Інші учасники зустрічі – подяки, майбутні військовослужбовці поділилися своїми спортивними досягненнями та мріями.   Цікаве спілкування, тепла, дружня атмосфера  в бібліотеці затримала молодь до самого вечора. На прощання побажали всім миру і спокою на всій українській землі.