Зустріч у раді ветеранів

У п’ятницю, 16 грудня, до міської ради ветеранів завітали поважні гості – міський голова Володимир Коваленко, начальник управління соцзахисту населення Олена Стоянчук і головний лікар КЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Зоріна Зінченко.

Спілкування влади з шанованими представниками нашої громади є традиційним. Міський голова розповів ветеранам війни і праці про те, що зроблено цього року – капітальні ремонти у школах та дитсадках, освітленн вулиць в Обривках та Маслівці, про принципову позицію щодо закриття того чи іншого навчального закладу,  збереження комунальних підприємств і власності, про харчування в лікарні та допомогу лікарям у забезпеченні пацієнтів безкоштовними ліками. Поміж інших проблем, зауважив Володимир Коваленко, до якого часто звертаються по допомогу мешканці і Нової Каховки, і прилеглих сіл, міська влада намагається не залишати людей наодинці зі  складними життєвими обставинами.

Олена Стоянчук відповіла на запитання стосовно субсидій, заяв на оформлення яких цього року надійшло більше, ніж минулого. Проблемним  лишається  питання щодо електроопалення житла мешканців 55 будинків, де зовнішні електромережі не відповідають вимогам РЕСу. Стосовно пільг дітям війни вона повідомила, що така пільга переоформлюється кожного року і при її обчисленні в розрахунок береться дохід пільговика. У багатьох з тих, хто нею користується, це  пенсія.

Зоріна Зінченко повідомила приємну новину присутнім: до кінця цього року учасники та інваліди війни, а також обліковані в УПСЗН  пільговики можуть скористуватися безкоштовним рецептом на ліки. Для цього люди зазначеної категорії повинні прийти на прийом до сімейного лікаря.

В свою чергу, ветерани війни і праці подякували за увагу до себе і відзначили, що   керівники та працівники  вищевказаних установ, до яких їм неодноразово доводиться  звертатися, завжди відгукуються на прохання допомогти.