Зустріч студентів з мандрівником

2

Нещодавно гостем студентів Новокаховського політехнічного коледжу був   Сергій Іванович Гордієнко – фахівець з екстремального одиночного виживання, історик-дослідник, мандрівний філософ, письменник, дійсний член ЮНЕСКО і ООН, академік міжнародної Академії сталого розвитку суспільства і особистості, дійсний член Українського географічного товариства і почесний член Національного географічного товариства США, академік Міжнародної Академії дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, доцент Київського університету туризму, економіки і права. Організатори зустрічі – КП “Агенція регіонального розвитку” (В. Костенюк) та відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту (Н. Таран).

На зустрічі зі студентами Сергій  Гордієнко  розповів про підкорення Північного полюса, на якому він першим підняв прапор України.

Зустрічі з дикими тваринами,  подорож Південою Америкою у складі партизанського загону зі зброєю в руках, семимісячний перехід вздовж Антарктичного півострова,  робота в експедиційний центр «Соло-екстрім», де готують фахівців з виживання,  одноосібна експедиція під назвою «Біле і Чорне» (по шляху з «Варяг у Греки») довжиною в  6 тис. км. – студенти зачаровано слухали мандрівника. Важко було повірити, що людина може вижити в таких умовах.  Сергій Іванович  вижив і важливо те, що він передає свій безцінний досвід молодому поколінню.

4