Зустріч з мистецтвом

Дітей такі умовності як  «Чому люди не літають, як птахи?» не стосуються. На те вони і діти. Дітлахи не вміють довго чекати чудес. Вони хочуть негайного виконання дива. Тільки крилами змахнути і полетіти. Відчути художній початок, побачити втілені в життя свої фантазії і чудові перетворення негайно. І все це може подарувати їм ТЕАТР!DSC_0977

Зустріч з мистецтвом, нехай навіть аматорським, завжди розбурхує, радує, хвилює. 10 листопада в Будинку дитячої творчості відбулася творча зустріч з ляльковим  театром «Карапузики» школи мистецтв міста Таврійська. Керівник колективу Андрієнко Олександр Петрович відома у місті людина. Він один з небагатьох фанатичних до своєї роботи викладач.

Колектив нещодавно повернувся з Всеукраїнського фестивалю в місті Харкові з приголомшуючими нагородами. Поділитися враженнями про фестиваль, показати свою майстерність, розповісти про ляльок: історію виникнення, секрети виготовлення; провести невеликий майстер-клас для вихованців Будинку творчості – ось мета цієї зустрічі. У маленькому залі оживали ляльки перед очима зачарованих дітей і дорослих.  Стільки цікавого і несподіваного дізналися глядачі про ляльковий театр, що ще довго були під впливом побаченого і почутого. Вражаючі не тільки майстерність маленьких артистів, але й віддача, уважність і терпимість, з якими вони працювали. Щирими оплесками вітали гуртківці будинку творчості талановитих «Карапузиків».

«Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими», – процитувала Оскара Уайльда директор Будинку творчості Ірина Лісовська. – «А дитина щаслива коли зустрічається  з мистецтвом. Сьогодні ми в цьому впевнились. Батьки, діти та вихователі вдячні маленьким артистам  за чудові хвилини дива».

DSC_0957
DSC_0983 DSC_0995 DSC_1016