Зустріч з молодими вчителями міста

20150911_140509

З кожним роком на освітянському обрії Нової Каховки з’являються нові імена молодих учителів, які вирішили присвятити своє життя дітям. У цьому році школи міста поповнились вісьмома молодими спеціалістами.

11 вересня 2015 року в методичному кабінеті Новокаховської міської ради відбулася зустріч з учителями-початківцями. Робота з молодими спеціалістами – одне з пріоритетних завдань методичної служби, реалізація якого покликана створити комфортні умови праці молодого фахівця, які забезпечать професійне зростання.

Під час зустрічі цікавими і корисними були поради з питань професійного становлення начальника відділу освіти Якубової Оксани Олександрівни, заступника начальника відділу освіти Калініченко Тетяни Петрівни, завідуючої методичного кабінету Гмизіної Наталії Анатоліївни та методистів ММК.

Методисти назвали 10 компетенцій, якими повинен керуватися кожен вчитель:

–       бути патріотом України;

–       блискуче володіти українською мовою;

–       досконало володіти своєю дисципліною;

–       якісно організовувати роботу в класі;

–       досконало розробляти навчальну програму;

–     враховувати вікові та психологічні особливості учнів;

–       володіти персональним комп’ютером;

–       вміти працювати в команді;

–       постійно підвищувати свою кваліфікацію;

–       впроваджувати інновації в навчальному процесі.

Кожному вчителю було вручено «Путівник в освітянське життя».

20150911_140244

У свою чергу молоді педагоги Козачок Ольга Юріївна, вчитель англійської мови СЗОШ №8, Бондаренко Олеся Сергіївна, учитель початкових класів Дніпрянської ЗОШ, Вільчинська Анастасія В’ячеславівна, вчитель англійської мови ЗОШ №4,  мали змогу познайомитися між собою, поспілкуватися, обмінятися думками. У ході розмови вони говорили про причини вибору професії вчителя, з якими проблемами їм довелося зіштовхнутися під час проведення свої перших уроків та що для них уособлює професія вчителя.

Приємно, що в очах початківців можна було прочитати захоплення, радість, упевненість у правильності вибору професії. З усього видно, що вони готові виконувати свій обов’язок  – виховувати громадянина України, справжнього патріота своєї Батьківщини, який зможе реалізувати себе в суспільстві.

Методист ММК Саніна О.П.