Зустріч з віськовими побратимами

Вчора,19 травня, заступник міського голови Нової Каховки Сергій Давидюк зустрівся з бійцями третього батальону 79 ОДШБ. За його словами, це військові побратими, з якими він, після завершення служби, попрощавя у вересні минулого року ( у наших краях вони були проїздом, прямуючи у короткострокове робоче відрядження).IMG_20160519_082921_3CS

-Сьогодні військовики несуть службу в зоні АТО. Три тижні тому вони  були обстріляні в районі с. Мар’їнка, що під Маріуполем, – розповів нашому виданню Сергій Петрович. –  Під час обстрілу, на щастя, вдалось уникнути  людських жертв, але ворожими  снарядами   була вщент зруйнована  військова техніка (МТЛБ, БТР та Урали, склад з боєприпасами), згоріли їхні особисті речі. В зону АТО  хлопці повертались  з новими комплектами обмундирування та іншими речами, небхідними на передовій.

Руку допомоги простягла воїнам і Нова Каховка, зокрема міський голова Володимир Коваленко, директор ДП «ДАФ  ім. Солодухіна», член виконавчого комітету  Ігор  Давиденко, активісти ГО «Оберіг» (О. Мішутін). Необхідні речі та вітаміни Сергій Давидюк вручив безпосередньо в руки  солдатам, за що вони висловили щиру вдячність усім, хто в цей нелегкий час допомагає армії подібним чином та зміцнює її бойовий дух.

Фото з архіву:

20150824_041513IMG_20160520_082249