Зустрічі з французькими друзями

27 лютого до ЗОШ№1 (директор О. Зуйко) завітала делегація із міста-побратима Сент-Етьєн-дю-Рувре. Гостей вітали всім колективом школи.

Вчитель французької мови Єліна Н.К. підготувала інтерактивну гру  в 10 класі і наши гості Жак Дютей, Мірель Рено, Жанін Лебре взяли участь у роботі в групах.

Вони спілкувались зі школярами, дещо підказували, багатьох з учнів знали особисто (після знайомства у Франції), відмічали якість володіння дітей французькою.

На екскурсію по навчальному закладу давніх  друзів запросили Єліна Олександра (10-а кл.), Сєвцова Анастасія (11-а кл.), Леліков Костянтин (11-а кл.). В усіх класах гостей вітали учні французькою мовою. Особливо учасників делегації вразила виставка творчих робіт, яку презентували наші майстрині Тетеря Ганна (11-а кл.), Шандра Влада (8-а кл.), Сипченко Катерина (11-а кл.). Вони подарували свої вироби на згадку про перебування в Новій Каховці.

Французькі гості дякували за приємні враження від школи, від колективу, спілкування рідною мовою, відзначили, що французьким вчителям-філологам є чому повчитись у методиці викладання предмету. Також ми висловили сподівання на скору зустріч у Франції. Восени школа планує виїзд  групи до нашого міста-побратима.

Висловлюємо подяку спеціалісту міськвиконкому Ірині Чабан за організовану зустріч.

                                                                           Адміністрація школи