Звернення членів громадського об’єднання «Біла стріла» до мешканців Нової Каховки

арміяШановні новокаховчани! Вимушені звернутися до вас з приводу наведення порядку та благоустрою на вулицях, площах, тротуарах та прибудинкових територіях нашого міста.

Короткотермінова зима зі снігом та ожеледицею змусила комунальні служби висипати на вулиці і тротуари тони піску, який в значній мірі застеріг усіх нас від травматизму та інших зимових неприємностей. Але сьогодні з настанням майже весняної погоди цей же пісок перетворився на бруд і сміття, з яким комунальникам наодинці боротись важко. Ми заносимо його в крамниці, школи, під’їзди, квартири і таке інше замість того, щоб усім загалом згуртовано і одночасно навести порядок в громадських місцях та на територіях нашого проживання. Бентежить і той факт, що найчастіше залишаються забрудненими території, закріплені за приватними підприємцями, особливо у сфері торгівлі та громадського харчування. Не все гаразд й на вулицях, де розташовані приватні будинки.

Хочемо нагадати усім новокаховчанам, що міська рада ще в 2011 році затвердила Правила благоустрою території міста Нова Каховка, якими встановила порядок та утримання територій об’єктів благоустрою, врегулювала права і обов’язки учасників правовідносин у галузі благоустрою, визначила комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку у населених пунктах та створенню умов, сприятливих для життєдіяльності людини. Учасниками правовідносин з питань благоустрою, згідно з цими Правилами, є суб’єкти господарювання всіх форм власності, фізичні особи – підприємці та громадяни, а також посадові особи, уповноважені здійснювати контроль за станом благоустрою.

Отже, є заздалегідь прописані обов’язки кожного мешканця міста і відповідальність кожного порушника Правил з благоустрою! Тоді чому ж цей механізм не спрацьовує? Хто мусить запустити його в дію?

Ми, члени громадського об’єднання, не є якоюсь відокремленою частиною жителів Нової Каховки, але, можливо, нам більше болить за добробут і благоустрій в рідному, до того ж дуже гарному, місті. Байдужість не притаманна тим людям, які зі зброєю в руках захищали і, якщо знадобиться, знову захистять рідну землю. Це не гучні слова, ми це довели на ділі. Але в сьогоднішньому мирному житті нам не байдуже, як живемо ми і як будуть жити наші діти. Саме це змусило нас звернутись до вас, шановні новокаховчани, із закликом допомогти міській владі і комунальним підприємствам в наведенні зразкового санітарного стану там, де ми мешкаємо, працюємо, навчаємося та відпочиваємо! Тільки разом з вами ми подолаємо усі негаразди в цьому питані!

В разі, якщо адміністративного впливу з боку влади буде замало для вирішення нагальних проблем з благоустрою міста, залишаємо за собою громадський контроль з боку членів ГО «Біла стріла». Впевнені, що спільні дії принесуть бажаний результат!