Звернення губернатора до громади області з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

gybernatorШановні жителі Херсонщини!

Сьогодні український народ вперше відзначає День Героїв Небесної Сотні, встановлений згідно з Указом Президента України на знак вшанування співвітчизників, які загинули під час Революції гідності, захищаючи високі демократичні принципи, європейське майбутнє нашої держави, права і свободи людини.

Вони не побоялися кинути виклик злочинному режиму Януковича, ставши сучасним символом боротьби українців за незалежність та справедливість, прикладами самопожертви в ім’я Вітчизни.

На жаль, трагічна історія повторюється. Позбувшись під час Революції гідності одного кривавого тирана, ми змушені виборювати свободу в неоголошеній війні, розпаленій іншим диктатором.

Як і рік тому на Майдані, Україна продовжує втрачати своїх синів та дочок. Від рук терористів і російських найманців на сході країни гинуть мирні жителі та воїни, серед яких і наші земляки.

Але ми віримо, що Україна знову буде вільною, єдиною та квітучою. Ми не втратимо унікальної можливості, дарованої Героями Небесної Сотні та всіма учасниками Революції гідності, розпочати нове життя, захистити нашу незалежну європейську державу, де немає місця диктатурі.

Слава Україні!

З повагою
Голова обласної державної адміністрації А.Путілов