Звернення координаційної ради волонтерів міста Нова Каховка та громадської ради при виконавчому комітеті Новокаховскої міськради

юностьШановні городяни!
У зв’язку з тим, що перманентна фінансова та предметна допомога населення міста у традиційний спосіб (скриньки, кошики в крамницях, локальні аукціони) ледве реалізує нагальні потреби воїнів і не забезпечує придбання найбільш дорогої військової техніки, пропонуємо впровадження кожних два тижні ярмарків-аукціонів під назвою «Військові гаджети від Нової Каховки» з метою гуртування мешканців міста задля централізованого, авторизованого збору коштів для потреб воїнів, мобілізованих в зону АТО, та придбання для них оптичної військової техніки, засобів зв’язку (прилади нічного бачення, біноклі, рації, тепловізори тощо), приладів маскування, обмундирування, безпеки. Це надасть можливості дійти до повного технічного забезпечення армійців, якими опікуються волонтерські осередки Нової Каховки та її громадяни.

Даний комплексний захід пропонується попередньо провести 14.02.15р., у кінотеатрі “Юність” (12:00, день закоханих), 22.02.15р. (Масляна), 8.03.15р. (Шевченківські роковини) за наступними напрямками:
Друге життя – речам, воїну – підтримка
Складається із збору речей від населення, що безпосередньо могли би знадобитися на фронті, а також таких що не потрібні воїнам, та могли би знадобитися комусь іншому, а гроші за них пішли б на потребу армії («гаражний розпродаж»).
Гарний господар – вже патріот
Збір від населення :
– відпрацьованого текстилю (шафи, гаражі, горища та комори) для виготовлення маскувальних сіток;
– зношеної одежини, мотуззя, сіток, шнурів, брючної тасьма і мішків;
– одягу для дорослих і малюків, дитячих книжок та іграшок.
Операція «Аріадна»
Складається з проведення благодійного розпродажу, майстер-класу, навчання, виготовлення та плетіння маскувальних сіток, сортування речей. Для проведення заходу запрошуємо вас провести дозвілля у рукоділлі – плетінні маскувальних сіток. Під час проведення заходів запрошуємо бажаючих влаштувати пригощання учасників.
Для дітей пропонується особлива програма (поки дорослі заклопотані у добрих справах): влаштування родинних свят, родинні забавки, конкурси – “Тато дня” і “Найкраща мамуня”.
Запрошуємо виконавців музики, пісні, поезії на всі заходи, в тому числі присвячені Шевченківським роковинам.
Дати та місця проведення волонтерських ярмарків, звіти про результати їх роботи будуть друкуватися в газеті «Нова Каховка» (про що читайте у наступних номерах). Нагадуємо, перша благодійна акція відбудеться завтра, 14 лютого, 0 12:00, у “Юності”. Приєднуйтесь!

Оксана Цеацура, куратор проекту (т. 050-213-32-18)
Лариса Житченко, голова громадської ради