Звернення міського голови

Шановна громадо!

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено щорічний звіт міського голови про свою діяльність. Міська рада представляє спільні інтереси жителів об’єднаної територіальної громади. Тому все, що зроблено за звітний період, є результатом колективної праці мене як міського голови, кожного депутата, виконавчого комітету міської ради, співпраці з керівниками підприємств, господарств та установ, які здійснюють свою діяльність на території громади, громадських організацій, народних депутатів. За останній рік нашій громаді вдалося втілити в життя багато проектів та почати працювати над новими. Основними напрямками нашої роботи у 2019 році стало покращення стану об’єктів соціальної інфраструктури та благоустрій міста, безпосередня участь громади та депутатського корпусу у процесі децентралізації – створення однієї з найпотужніших ОТГ Херсонщини.

Почуття відповідальності перед виборцями забезпечило прийняття виважених рішень виконавчим комітетом та міською радою.

Дякую усім новокаховчанам: працівникам підприємств, установ і організацій, депутатському корпусу, членам виконавчого комітету, приватним підприємцям, громадським об’єднанням, усім, кому місто завдячує своїм розвитком!

З матеріалами звіту можна ознайомитися на офіційному сайті територіальної громади міста Нова Каховка у розділі «Звіт міського голови» (http://novakahovka.com.ua)

Володимир Коваленко, міський голова