Звернення служби у справах дітей

Шановні мешканці Новокаховської міської територіальної громади, для запобігання розповсюдження коронавірусу COVID-19 наполегливо просимо мешканців уникати особистого відвідування служби у справах дітей без нагальної потреби.

Пропонуємо вам, не виходячи з дому, отримувати консультації в телефонному режимі за номерами: (05549) 4-25-76, 4-51-39.

Ваші звернення ви можете надсилати на електронну пошту служби у справах дітей:deti_ssd@kahovka.net

Просимо громадян, які збираються звернутися до служби у справах дітей, спочатку з’ясувати можливість отримання консультації дистанційно. У разі ж невідкладної потреби звертайтеся до служби у справах дітей в засобах індивідуального захисту (маски, медичні рукавички).

Доводимо до вашого відома, що на офіційному сайті міста Нова Каховка http://novakahovka.com.ua/ на сторінці служби у справах дітей розміщені типові переліки документів, які необхідно подати для розгляду питання на засіданні комісії з питань захисту прав дитини. Просимо попередньо з’ясувати по телефону терміни проведення комісії з питань захисту прав дитини.

Пам’ятайте: для запобігання розповсюдження коронавірусу COVID-19 необхідно обмежити контакти між людьми, забезпечити максимально можливу ізоляцію, тому що саме соціальне дистанціювання і мобілізація громади можуть запобігти зараженню.

Служба у справах дітей