Зверніть увагу: житлові субсидії на тверде паливо і скраплений газ

Управління праці та соціального захисту населення нагадує, що в грудні 2021р. завершується прийом документів для призначення субсидії на тверде паливо та скраплений газ на 2021 рік.

Житлова субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу надається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян. Субсидія на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива призначається у разі, коли домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення.

Кошти на придбання скрапленого газу та твердого пічного побутового палива виплачуються одноразово, кошти на оплату житлово-комунальних послуг (електропостачання, водопостачання та водовідведення, вивіз твердих побутових відходів) виплачуються щомісячно до кінця року на рахунок громадянина, який відкритий в банківській установі або через відділення АТ «Укрпошта».

Встановлена вартість твердого палива та скрапленого газу у 2021р.: одна тонна вугілля – 3117,67 грн.; один балон скрапленого газу (21 кг) – 311,77 грн.

Соціальні норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом на один календарний рік:

– тверде паливо – 2 тонни (на одне домогосподарство);

– скраплений газ: 2 особи – 2 балони (42 кг), 3-4 особи – 3 балони (63 кг), 5 і більше осіб – 4 балони (84 кг).

За оформленням субсидії можна звернутись до уповноважених осіб старостинських округів або безпосередньо до УПСЗН, а також надіслати заповнені бланки поштою до УПСЗН.

За додатковою інформацією з питання призначення житлових субсидій звертайтеся до управління праці та соціального захисту населення (м.Нова Каховка, вул.Історична, 18, каб.14), тел.: (05549) 5-48-55, 095-674-64-47.