Звітують експериментальні заклади Нової Каховки

31 травня в методичному кабінеті Новокаховської міської ради відбулося засідання науково-методичної ради з питання звітування про хід дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського та регіонального рівня  у навчальних закладах  м. Нова Каховка. На захід завітали члени ради, начальник відділу освіти Якубова О.О., заступник начальника Калініченко Т.П., методисти ММК.  Відкрила засідання завідувач методичного кабінету Гмизіна Н.А., яка ознайомила з планом роботи, нормативно-правовим забезпеченням організації дослідно-експериментальної роботи в місті.20160531_154152Про підсумки роботи Асоціації закладів сприяння здоров’ю Новокаховської міської ради та експериментальної роботи регіонального рівня доповіли Дубас І.П., голова Асоціації, директор ЗОШ №3, та Веренич С.В., заступник директора з дослідно-експериментальної діяльності ЗОШ №3. Завідувачі ДНЗ ясел-садка №1 Матвієнко І.Л., ясел-садка №2 Величко Л.В., ясел-садка №8 Тихонова З.М., вихователь-методист ясел-садка №4 Бариш О.Г., заступник директора  з НВР Федотова О.Г. наголосили на тому, що робота в рамках Асоціації сприяла зниженню рівня захворюваності дітей, консолідації зусиль педагогічного та батьківського колективів у закладах, підвищенню іміджу вихователів, учителів та садочків і шкіл у цілому.20160531_154302

Про реалізацію четвертого етапу регіонального експерименту «Управління процесом формування духовного здоров’я учасників навчально-виховного процесу та їх соціалізація  в сучасному освітньому просторі засобами медіаосвіти» доповіла Веренич С.В., заступник директора з дослідно-експериментальної діяльності ЗОШ №3.

Про хід ще одного експерименту регіонального рівня на тему: «Науково-методичне забезпечення формування конкурентоздатності особистості в умовах швидкозмінного середовища: соціально-профорієнтаційний аспект» розповіла заступник директора з НВР Новокаховської гімназії Назар В.М.

У 2015-2016 н.р. долучилися до дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня члени Асоціації навчальних закладів особистісно орієнтованого навчання за принципами гуманної педагогіки Новокаховської міської ради. Голова Асоціації директор ЗОШ №1 Зуйко О.М.,  заступник директора з НВР ЗОШ №7 Тарабанова Я.В., завідувач ДНЗ дитячого садка №1 Нораєва О.В. та вихователь-методист ясел-садка №7 Рябченко М.І. доповіли про хід першого етапу експерименту на тему: «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно орієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в середньому загальноосвітньому (дошкільному) навчальному закладі».

Наприкінці заходу члени науково-методичної ради схвалили заслухані звіти та визначили пріоритетні завдання на наступний навчальний рік.
20160531_154240

 

Плясецька С.О., методист ММК