«Зимовий гризайль» у картинній галереї

Як повідомила начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна, в картинній галереї ім.А.С.Гавдзинського відкрилася виставка Василя Харитоненка «Зимовий гризайль».

Василь Йосипович свого часу приїхав на будівництво Каховської ГЕС і залишився у нашому місті назавжди. Після виходу на пенсію у 1969 році почав реалізовувати свою мрію — писати картини. Він захопився графікою та став постійним учасником міських, обласних, республіканських та союзних виставок. Неодноразово відзначався грамотами, дипломами. Єдина персональна виставка за життя художника пройшла 1997 року в картинній галереї Нової Каховки. Графічні роботи Василя Харитоненка увійшли до збірки віршів міських поетів «Красуня вічність».

Дружина Василя Йосиповича, після його смерті у 2009 році, подарувала картинній галереї ім.А.С.Гавдзинського колекцію його робіт. Наразі в експозиції представлено тринадцять зимових графічних пейзажів, виконаних в техніці гризайль — використання різних тонів сірого. Митець з особливою любов’ю і майстерністю відтворював навколишні пейзажі Нової Каховки за допомогою простого олівця.

Покваптеся, виставка працюватиме до 30 січня